Ügyféltámogatási Asszisztens

Szeretsz ügyfelekkel kommunikálni? Precíz, proaktív és pörgős vagy? Akkor jelentkezz még ma, mert már csak TE hiányzol a csapatból.

Piacvezető üzleti döntéstámogató szolgáltatóként segítjük ügyfeleink növekedését üzleti információkkal, adatok elemzésével és adatvezérelt megoldásokkal. Világszerte több mint 6000 munkatársunk kitartó munkája és együttműködése tesz minket vezetővé az üzleti döntéshozatalhoz szükséges adatok és analitikai megoldások piacán.

Most Te is részese lehetsz annak a folyamatnak, amelyben az adatok valódi értékké válnak!

Jelenleg Ügyféltámogatási Asszisztens munkakörbe keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • Cégminősítő oklevelek gyártásával és kiszállításával kapcsolatos teljes körű ügyintézés, koordináció és adminisztráció elvégzése (pl. nyomtatás, laminálás, csomagolás, készletanalitika vezetése)
  • Kapcsolattartás a grafikai, a nyomdai és szállító partnercégekkel
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás a szolgáltatás teljesítésének érdekében
  • Cégminősítések változásainak kommunikációja ügyféligény esetén
  • Sajtómegjelenésekkel kapcsolatos ügyintézés a marketing csapattal együttműködve
  • Szerződés-megújítások ellenőrzése a számlázó és nyilvántartó rendszerünkben
  • Marketing kampányok alapján bejövő érdeklődők regisztrálása, betöltése a CRM rendszerbe
  • Online/offline megrendelőlapok rendszeres aktualizálása
  • Terméktájékoztató dokumentumok karbantartása
  • Automata levelek aktualizálása, karbantartása
  • Referenciák gyűjtése, aktualizálása

Elvárások:

  •  Középfokú végzettség
  • Legalább alapszintű angol nyelvismerete
  • Kiváló kommunikáció készség (szóban és írásban egyaránt)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Proaktivitás
  • Rendszer-, és folyamatközpontú szemlélet

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Hatékony betanítási program
  • Karrierlehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
We usually respond within two weeks

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Budapest

Közraktár Street
1093 Budapest Directions info@bisnode.hu +36 1 815-8500 View page

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor